Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputateLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate

ERGOSİS HİZMETLER

Ergosis Yazılım Geliştirmeye baktığımızda; Farklı teknolojilerin biraraya geldiği projelerde en önemli sorun, bu sistemleri tek bir çatı altında toplayabilmek, veri paylaşımını sağlayabilmek, ilişkilendirebilmek ve raporlayabilmek gibi konulardır.

Tüm sistem entegrasyonu; zayıf akım, mekanik, elektrik, güvenlik, asansör, santral, seslendirme, network, telefon vb. sistemleri projelendiren ve uygulayan firmalar tarafından yapılması alışılagelmiş bir durum değildir. Halbuki bu sistemlerin tek bir ekranda raporlanması fikri herkes tarafından düşünülmüş ama uzun yıllar gerçekleştirilememiştir.

Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’yi yeniliklerle tanıştıran Ergosis, entegre yazılım geliştirme ve özelleştirme alanında da ilkleri başarmış, Türkiye’nin ilk akıllı binasını gerçekleştirmiş, ilk merkezi güvenlik ve puantaj sistemini tasarlayarak hizmete geçirmiştir.

Satınaldığınız yazılımın paket program olması ve istediğiniz değişiklikleri yapamamanız mı, yoksa geliştirilebilir esneklikte olmasını mı tercih edersiniz.

Yazılım Geliştirme‘de Ergosis’in sağladığı özel amaçlı yazılımlar, %100 uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilmektedir. Tüm yazılımlarımız modüler yapıda olup müşterinin taleplerine göre şekillendirilebilmektedir. Bu nedenlerle sistem ve marka bağımsız olarak tüm zayıf akım sistemlerini aynı çatı altında yönetmeniz mümkündür.

Ergosis, geçmiş tecrübelerinin verdiği güven ve tecrübe ile size özel projelerinizde en yakın çözüm ortağınızdır.

Merak Ettikleriniz

System is a term used to refer organized collection symbols and processes that may be used operate such symbols symbols.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Risus pretium quam vulputate dignissim suspendisse in est ante. Felis eget velit aliquet sagittis id consectetur purus.
Sed blandit libero volutpat sed cras ornare arcu dui vivamus. Tincidunt id aliquet risus feugiat. Augue lacus viverra vitae congue. Sem fringilla ut morbi tincidunt augue interdum velit euismod.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!