Bakım Anlaşması

Yazılım ve donanım olarak tümleşik kurulan tüm çözüm içeriklerimiz için, devreye alma sonrası, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun bakım hizmetleri sunulmaktadır.

ergosis-bakım anlaşması

Bakım Anlaşması; Sistemin projelendirilme ve devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışması Ergosis’in temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren Ergosis sistemin teslimi sonrasında da profesyonel servis hizmetlerine “Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi” ile devam etmektedir.

Bakım Anlaşması hizmetimiz konusunda uzman ve eğitimli mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşturulmuş satış sonrası servis departmanımız müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır. Teknik servisimiz 2000 yılından bu yana TS-12540 kriterlerine uygun olarak servis hizmetlerine devam etmektedir.

Ergosis, hizmet kalitesinin bir gereği olarak bakım anlaşması bulunan müşterilerinde bulunan ve hizmet yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine ikame ürün tedarik etmektedir. Böylelikle Ergosis müşterileri bakım anlaşması alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar.

Bakım anlaşması yapılan müşterilerde aynı gün içinde problemin giderilmesi garanti edilmekte, anlaşması bulunmayan müşterilerde de bu kalite standartı hedeflenmektedir.

Farklı SLA seviyelerinde (5 gün | 8 saat veya 7 gün | 24 saat) uzaktan bağlantı veya yerinde hizmet şeklinde teknik destek sağlanabilmektedir.Yıllık bakım ve teknik bilet (ticket) anlaşması ile daha hızlı, etkin ve ekonomik hizmetler kapsam altına alınabilir.

Ergosis ürünleri için uzaktan ve yerinde servis & destek kapsamı :

-Yazılım güncelleme, yetkilendirme, sunucu değişikliği, ek rapor ihtiyaçları,

-Periyodik bakım, onarım, yedek parça temini.

bakım-anlaşması

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!