Zeus Ziyaretçi Takip Sistemi (ZTS)

ZEUS ZİYARETÇİ TAKİP SİSTEMİ (ZTS)

Zeus Ziyaretçi Takip Sistemi (ZTS), ile işletmenize gelen ziyaretçileriniz kayıtlarını dijital ortamda takip edebilir, geçiş noktalarınızda geçişlerini yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Yasaklı ziyaretçi modülü yardımıyla işletmenize gelen ziyaretçilerinizin girişlerini kısıtlayabilir aynı zamanda resepsiyondaki personellerinizi de önceden bilgilendirmiş olursunuz.

Personelleriniz kartlarını evde mi unuttu? Zeus Ziyaretçi Takip Sistemi (ZTS) ile süreçleri kendi kartlarıyla hareket eder gibi aynı şekilde sürdürebilirsiniz. Kartını unutan personele vereceğiniz geçici kartı ile kendi yetkileri verilen ziyaretçi kartına aktarılır ve raporlama sistemlerine kendi kartıyla yaptığı hareket şeklinde düşmeye devam eder.

Esnek yapısı sayesinde ziyaretçilerinizi kartlı geçiş sistemi yardımı ve/veya geçici QR kart yardımıyla işletmenize alabilirsiniz.

Geçmişi raporlama artık çok rahat, Zeus Ziyaretçi Takip Sistemi (ZTS) ile ziyaretçiniz geçmişte hangi zamanlarda geldi, personelinizi kimler ziyaret etti, herhangi bir firmadan kimler gelmişti gibi sorularınıza hızlı ve güvenilir raporlamayı sağlayabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!