Zeus Mobil

Zeus Mobil > Zeus PYS ve PDKS Yazılım Çözümleri

ZEUS App, ZEUS Sistemi’nin mobil uygulamasıdır ve akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde çalışan QR kod tabanlı bir çözümdür. Bu uygulama, personelin şirket içi giriş çıkış kayıtlarını oluşturmayı kolaylaştırarak, geleneksel kart kullanımına gerek duymadan kapılardan kolaylıkla geçiş sağlar. ZEUS App, günlük iş süreçlerini hızlandırırken yöneticilere daha verimli bir çalışma deneyimi sunar.

zeus mobil

Zeus Mobil

ZEUS App, akıllı telefon ve tabletlerde çalışan QR kod tabanlı bir çözümdür. Personel, mobil uygulama üzerinden kişisel QR kodunu kullanarak kapılardan geçiş yapabilir. Bu, kart taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırarak hem personelin hem de yöneticilerin işlerini kolaylaştırır.

ZEUS App, Aynı zamanda insan kaynaklarının birden çok yerden katılım olan tüm süreçleri merkezi olarak yönetebilmesine olanak sağlayarak yöneticilerin verimli çalışmasını temin eder. Personel giriş-çıkışları, izin kullanımları ve devamsızlık durumları gibi veriler, merkezi bir veri tabanında saklanır ve yöneticilerin işgücü yönetimini kolaylaştırır.

Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi, 23 yıllık deneyimle

birleştirip sistem entegratörü görevini üstleniyoruz.

PYS VE PDKS YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

ZEUS MOBİL

ZEUS App Ile PDKS’de Her Yerden Takip

Farklı lokasyonlarda veya sahada çalışanların, uygulama üzerindeki QR kodları okutularak giriş çıkış kayıtlarının toplanmasını sağlar. Şirket yetkilisi, mağaza sorumlusu, ekip liderinin, telefon veya tabletindeki uygulama yardımı ile çalışanların gerçek konum ve zaman tabanlı PDKS işlemi sağlanır.

ZEUS App Yüksek Güvenliklidir

ZEUS App’in yüksek güvenlikli yapısı, personel geçiş ve devam kontrolü süreçlerini en üst seviyede korumak için tasarlanmıştır. Geçiş ve devam takip süreçlerinde, personele özgü benzersiz bir QR Kod üretilip verilerek, kayıt güvenliği en üst seviyeye çıkarılır. Bu QR Kod istenirse özgün bir şekilde bir defa, istenirse de her geçişe özgü benzersiz yeni kod üretilecek şekilde oluşturulabilir.

Merak Ettikleriniz

System is a term used to refer organized collection symbols and processes that may be used operate such symbols symbols.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Risus pretium quam vulputate dignissim suspendisse in est ante. Felis eget velit aliquet sagittis id consectetur purus.
Sed blandit libero volutpat sed cras ornare arcu dui vivamus. Tincidunt id aliquet risus feugiat. Augue lacus viverra vitae congue. Sem fringilla ut morbi tincidunt augue interdum velit euismod.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!