Personel Yönetim Sistemi

Personel Yönetim Sistemi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputateLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate

En güvenilir tanıma sistemi olan İris Tanıma yüksek güvenlik ve hijyenin önde olduğu tüm sektörler için idealdir.
Yüz tanıma teknolojisi, kişinin yüzünü tarayarak kimlik doğrulaması için kullanılan biyometrik tanıma yöntemidir.

PYS - Personel Yönetim Sistemi

 

Personel Yönetim Sistemi ile çalışanlarınızın giriş & çıkış saatlerini kaydedebilir ve lokasyon içinde hareket ettikleri alanların günlük, haftalık ve aylık olarak raporlarını alınabilir. Geç gelenler, erken çıkanlar gibi aylık yoklama ve çalışma raporları da alınabilirsiniz.

 

 

Personel Yönetim Sistemi; Personel verimliliğinin, kişi ve saat bazında bölgesel olarak rapor alarak belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerin konumlarını belirleyen, değerlendiren ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara ileten bir otomasyon sistemidir. Sistem üzerinde personel, taşeron, stajyer, vb. gibi gruplandırmalar yapabilir, kapı, turnike ve farklı geçiş kontrol noktaları için gruplara ve kişiye özel yetkilendirme seviyeleri belirlenebilir.
Acil durumlarda (deprem, yangın, vb.) gerçek zamanlı “kim, nerede?” raporu ile tüm çalışanların güvende olup olmadığını kontrol edilebilir. Personel Yönetim Sistemi hem kurum içinde yer alan yerel ağda WEB ara yüzü ile kullanılabilen, hem de bulut tabanlı bir yapıyla her yerden yönetilip kullanılabilen gelişmiş bir yönetim sistemidir.

 

PYS ZEUS > LOKALDE ÇÖZÜM

 

PYS Raporlama;

– Hareket Raporu
– Günlük Giriş Çıkış Raporu
– Erken Çıkanlar Raporu
– Geç Gelenler Raporu
– İçeride Kim Var Raporu
– Yetkilerdeki Kişiler Raporu
– Kapıdan geçiş yetkisi olan kişiler raporu
– Aylık Giriş Çıkış Raporu
– Yetkiye dahil olan kapılar raporu
– Aylık yoklama Raporu
– Ayrıntılı çalışma raporu
– Personeldeki yetkiler raporu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputateLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

 

Kartlı Geçiş

İris Tanıma

Parmak İzi

Yüz Tanıma

PYS Manage On Cloud > BULUT’TA ÇÖZÜM

 

Web tabanlı Yazılım Servisi (SaaS) iş modeli ile sunulan, en gelişmiş bulut tabanlı Personel Takip ve Puantaj Hesaplama Sistemidir.

 

 

ManageOnCloud Özellikler

Kolay Erişim; internetin olduğu her yerden sistem erişimine olanak tanır. Bu, kullanıcıların cihazlarından veya bilgisayarlarından bağımsız verilere ulaşmalarını sağlar. Kullanıcılar, işle ilgili verilere ofis dışında bile kolayca erişebilir ve iş süreçlerini yönetebilirler.
Düşük Yatırım Maliyeti; Donanım, yazılım ve bakım maliyetlerine son verir. İşletmelerin bulut tabanlı çözümü kullanarak önceden yatırım yaptıkları cihazları da değerlendirmelerine imkân tanır. Bu da işletmelerin IT altyapısı için daha az maliyetle daha verimli bir çözüm elde etmelerini sağlar.
Yüksek Güvenlik; Tüm veriler, ManageOnCloud’un uygun güvenlik prosedürlerine uygun ve güvenli veri merkezlerinde depolanır ve yedeklenir. Böylece, veri kaybı riski en aza indirgenir ve işletmelerin veri güvenliği sağlanır. KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) gibi veri koruma düzenlemelerine uyum, işletmelere veri güvenliği konusunda ek bir güvence sağlar.
Esnek Yapı; İşletmenin büyüdükçe ve ihtiyaçları değiştikçe sistemlerini genişletmelerine olanak tanır. Bulut tabanlı çözüm, talebe göre ölçeklendirilebilir ve yeni gereksinimlerin kolayca entegre edilmesine imkân verir. Böylece, işletmelerin değişen koşullara hızlı bir şekilde uyum sağlaması sağlanır.
Düşük Genel Gider; Bulut çözümleri, fiziksel bir altyapının işletilmesi için gereken iş gücü maliyetlerini azaltır. Yönetim, bakım ve güncelleme gibi işlemler sağlayıcı tarafından yapıldığından, işletmeler daha etkin ve verimli bir şekilde yönetilebilir. Böylece, işletmelerin genel işletme maliyetleri düşer ve kaynakları daha verimli bir şekilde kullanılır.
İş Devamlılığı; Bulut sağlayıcıları yedek sistemlere ve yüksek kullanılabilirlik çözümlerine sahiptir. Bu sayede sistemde olası bir arıza veya kesinti durumunda bile iş devamlılığı sağlanır ve verilere sürekli erişim imkânı sunulur.
Sürekli Güncel; ManageOnCloud, sürekli güncel ve güvenli bir hizmet sunar. Sistemdeki güncellemeler otomatik olarak sağlayıcı tarafından gerçekleştirilir ve kullanıcılar en son teknoloji ve güvenlik özelliklerine sahip olur.
Çoklu dil desteği; Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çoklu dil desteği sunar. Bu sayede farklı coğrafi bölgelerde faaliyet gösteren işletmelerin, çalışanlarının anadilinde yazılımı kullanmasına imkân tanır.

 

Kartlı Geçiş

İris Tanıma

Parmak İzi

Yüz Tanıma

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!