Ek Yazılım Çözümleri

Ek Yazılım Çözümleri

Ek Yazılım Çözümleri, teknolojiye dayalı çeşitli sektörlerde yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleri geliştirerek ulusal ve uluslararası arenada adını duyurmayı hedefleyen Ergosis’in öncü bir birimidir. Şirket, profesyonel ve bilgili kadrosu ile başarıyı yakalarken, AR-GE Merkezi sayesinde güvenlik sistemlerinde lider konumunu sürdürüyor. Teknolojik gelişmelere hızla adapte olan Ergosis, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma konusunda da kendini kanıtlamıştır. Bu yenilikçi yaklaşım, müşteri memnuniyetini ve sektördeki rekabet üstünlüğünü desteklemekte ve şirketi sürekli olarak önde tutmaktadır.

kantin

KANTİN

Şirket içerisindeki alışverişlerde kullanılmak üzere sistemi kullanan kişilere kredi tanımlayarak kolay ve pratik alışveriş imkânı sunabilir, sistemi yönetecek olan kişilere zaman tasarrufu ve takip imkânı sağlayabilirsiniz. Tüm ürünlerin stok takibini yapabilir, ticari malların giriş ve çıkışlarını kontrol edebilir, kasa hareketlerini takip edebilir, günlük veya dönemsel satış raporu alabilirsiniz.

AR-GE

AR-GE projelerinizin bilgi güvenliğini sağlayabilir, yapılan çalışmaları analiz edebilir ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ön gördüğü raporlama formatında net çalışma sürelerini ve hareket raporlarını kolayca alabilirsiniz.

arge
sosyal-yardim

SOSYAL YARDIM

Çalışanlarınıza verdiğiniz ürün & malzemeleri elektronik ortamda takip edebilir, raporlayabilir ve aynı kişi ve/veya kişilerin çok defa malzeme alımı engelleyebilirsiniz. Dağıtımı yapılan ürün ve/veya malzemeden almayan kişileri tespit ederek, bir sonraki süreç için listeye alınmasını sağlayabilirsiniz.

REVİR

Sağlık hizmetinden faydalanan ve iş yeri hekimi tarafından rapor verilen kişilerin çalışma alanlarına giriş-çıkış yetkilerini izin süresi boyunca otomatik iptal edebilirsiniz. Bu sayede iş güvenliğini kontrol ederek, çalışanlarınızın aldığı sağlık izinlerini takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

revir

MOBİL TAKİP

Tüm servis kullanan kişilerin (personel, öğrenci, vb.) mesai/okul sonrası servis kullanımlarını takip ederek güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Personel ve öğrenci servislerindeki anlık veri akışı sayesinde, günlük hareket (indi-bindi) raporu, harita üzerinden kişiye ait lokasyon bilgisini alabilirsiniz. SMS & E-mail yoluyla bu bilgileri alarak bireysel ve/veya grup hareket raporu alabilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI PERSONEL KONUM TAKİP

Personel Konum Belirleme Belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerin konumlarını belirleyen, değerlendiren ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara ileten bir otomasyon sistemidir.

 • Alan içerisinde bulunan bir personelin konumunun sistem tarafından bildirilmesi.
 • Personel verimliliğinin, adam/saat bazında bölgesel olarak raporlanması.
 • Çalışma sahasına giriş çıkış yapan personelin otomatik olarak algılanması.
 • Personellerin bölge konum bilgilerinin toplu halde saklanması, raporlanması.
 • Acil durumlarda anlık olarak yetkililerin haberdar edilmesi. Yasak bölge ihlallerinin bildirilmesi
 • Projenin hedefi, ihtiyaç duyulduğunda personele en kısa zamanda ulaşmayı sağlamak, iş güvenliğini arttırmak, personel verimliliğini arttırmak ve bu sayede zaman kayıpları sonucunda ortaya çıkacak zararları en aza indirmektir.
PERSONEL-KONUM-

ACİL DURUM GÖZLEM

Kriz anlarında (doğal afet, yangın, deprem, vb.) sisteme giriş yapan kişilerin anlık “içeride kim var” raporunu alabilir, hangi departman veya lokasyonda olduğu raporlayabilirsiniz.

CEZAEVİ ZİYARETÇİ TAKİP

E Sophist Cezaevi Takip Sistemi kusursuz güvenlik gereken ceza ve tevkif evleri için Ergosis tarafından geliştirilmiş bir takip ve raporlama yazılımıdır.

Yazılım bilgi ekranında ziyaretçiye ait nüfus bilgileri girildikten sonra ziyaretçinin göz kaydı alınarak geçici yetki atanır. Ziyaretçi, güvenli geçiş noktasına geldiğinde yalnızca gözünü okutarak içeriye geçiş yapabilmektedir. Aynı zamanda kendisine tanımlanan sürede ziyaret mahallinden dışarı çıkmayan kullanıcıların çıkışını önleyerek kusursuz güvenlik sağlar. Bu duruma düşen ziyaretçilere idarenin belirlediği resmi prosedür uygulanarak tutanak ile dışarı alınır.

E-Sophist Cezaevi yazılımı sayesinde hangi mahkuma kimin ziyaretçi olarak geldiği belirleyebilir, istenilen anda içerideki kişilerin listesine ulaşabilirsiniz. Yasaklı ziyaretçi modülü ile ekstra kontrol sağlayabilirsiniz. Kayıt edilen bilgilerden herhangi birine göre raporlama alabilirsiniz.

Alınabilen Raporlar:

 • Mahkuma yapılan ziyaret
 • Personele yapılan ziyaret
 • Personel Giriş Çıkış
 • İçerdekiler Listesi
 • Mahkum Listesi
 • Mahkum Tahliye Listesi
 • Ziyaretçi Detay
 • Personel Detay
 • Mahkum Detay
 • Ziyaretçi Tipine göre rapor
 • Mahkum Ziyaret listesi
 • Personel Listesi
 • Yasaklı mahkum listesi

ÖĞRENCİ TAKİP

E Sophist öğrenci takip ve SMS bildirim yazılımı, okul ve dershanelere yönelik hazırlanmış olan bir yazılımdır. Eğitim kurumundaki öğrenci bilgileri, izin ve yoklama bilgileri ile öğretmen ve öğrenci takiplerini yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca istenildiğinde, kurum duyurularını e-mail ve kısa mesaj şeklinde gönderebilir ve sistem üzerinden muhasebe bilgilerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yemekhane ve kütüphane modülleri sayesinde tüm gereksinimleri tek bir yazılımla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Alınabilen Raporlar:

 • Tarihe göre giriş-çıkış raporu,
 • Günlük yoklama raporu,
 • Öğrenci izin raporu,
 • Geç gelen öğrenci raporu,
 • Devamsızlık raporu.

Sisteme eklenen modül sayesinde öğrencinin geç gelmesi ya da gelmemesi durumlarında sms ya da mail yoluyla velilere bilgilendirme yapılabilmektedir

PLAKA TANIMA

Araçların lokasyona giriş ve çıkışlarında bekleme sürelerini en aza indirebilirsiniz. Araç girişlerini kontrol ederek, sistem kamerasından geçen araçları otomatik kayıt edebilir ve araçlarla ilgili rapor alabilirsiniz.

BEKÇİ TUR

Güvenlik görevlilerinizin gece nöbetlerini ve performanslarını kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz. İş yerinizdeki güvenlik noktalarını belirli periyotlarda kontrol edebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!