Donanım Çözümleri

Güvenli geçiş noktalarında erişim kontrollerini sağlayabilmek için çeşitli donanım ürünleri kullanılmaktadır. Bu donanımlar erişim özelliklerine göre; kart okuyucular, parmak izi tanıma, yüz tanıma ve iris tanıma cihazlarıdır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile bu cihazlara ek olarak QR kod okuma cihazları da geliştirilmiştir.

Çevre Güvenliği Sistemleri

Ek Donanım Çözümleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri; bir güvenlik görevlisinin, giriş yapan kişinin yetkisini gözden geçirmesine ve doğrulamasına gerek kalmadan, yetkili personelin bir güvenli geçiş noktasından girmesi için otomatik onayı kolaylaştıran elektronik sistemlerdir. Genellikle sisteme bir kimlik bilgisi ve yetkileri tanımlanır. Güvenli geçiş noktası, güvenlik sınırında bir geçiş noktası oluşturan kapı veya geçittir. Yaygın güvenli geçiş noktaları arasında; standart kapılar, turnikeler, döner kapılar ve araç giriş bariyerleri yer alır.

Çevre Güvenliği Sistemleri

Çevre Güvenliği Sistemleri fiber tabanlı Future Fibre Technologies (FFT); dış alanda herhangi bir aktif ürün kullanmadan, sadece fiber optik kablo vasıtasıyla kritik tesislere yapılan giriş teşebbüslerini tespit eder, farklı kamera sistemleriyle geliştirilmiş entegrasyon yetenekleri vasıtasıyla operatörlerin anlık olarak giriş teşebbüslerini teyit etmelerine yardımcı olur.

Ek Donanım Çözümleri

Ek Donanım Çözümleri, fiziksel cihazlar ve ekipmanlar kullanarak işletmelerin daha verimli, güvenli ve işlevsel olmalarına yardımcı olan teknolojik çözümlerdir. Bu çözümler, iş süreçlerini optimize etmek, güvenliği artırmak, verimliliği yükseltmek ve daha fazla kontrol sağlamak gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. Özellikle teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, ek donanım çözümleri işletmeler için vazgeçilmez bir rol oynamaktadır.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!